ПРО КОМПАНІЮ

Торгова марка «А.Т.А.К.А.»

 

(Армійський Тактичний Альтернативний Комплект Аксесуарів) створена в 2009 році для забезпечення війскових сучасною якісною екіпіровкою українського виробництва.

Ми розробляємо, і впроваджуємо у виробництво одяг, взуття, спорядження і тактичну екіпіровку, які не поступаються за своїми характеристиками найсучаснішим зарубіжним зразкам цієї продукції.

Надійні і зручні у використанні, вони виконані з сучасних легких і міцних матеріалів.

Концепції виробів допомагають розробляти люди, які не з чуток знають про всі складнощі і небезпеки військової служби, як на території нашої країни, так і за її межами. Ми будемо раді знайомству з такими людьми і в майбутньому, щоб разом йти до наміченої мети. Ми завжди відкриті до діалогу і готові вислухати Ваші побажання.

Ми розуміємо, що від якості наших виробів може залежати не тільки комфорт бійця, але і його життя. Тому, ми ретельно відбираємо матеріали, фурнітуру і комплектуючі для наших виробів. Проводимо випробування запропонованих зразків, як на етапі закупівлі елементів, так і при дослідної експлуатації. Вибіркові перевірки проходять і серійні партії.

Ми не будуємо райдужних ілюзій і розуміємо необхідність важкої щоденної праці і постійного самовдосконалення. У 2009 році ми почали з малого, але відразу поставили великі цілі. І йдемо до їх реалізації. Кому з нами по дорозі - приєднуйтесь.

Сучасне виробництво

Хороші речі можна робити тільки з добірних матеріалів. Тому ТМ «А.Т.А.К.А.» співпрацює з перевіреними постачальниками та з відомими підприємствами України, Німеччини, Португалії, Китаю, Сполучених Штатів Америки та ін.

Сучасні високотехнологічні товари вимагають професійного підходу і знань у багатьох галузях. Тому у виробництві товарів ТМ "А.Т.А.К.А." ми не обмежуємось тільки можливостями і досвідом своїх співробітників. Ми залучаємо до спільної роботи в команді досвідчених менеджерів, конструкторів, технологів, швачок, модельєрів, логістів, матеріалознавців і консультантів з різних суміжних компаній і підприємств.

Але в більшості випадків одного якості комплектуючих мало, щоб вийшла відмінна річ. У них потрібно вкласти іскру. Поки в камінь не вкладена душа і майстерність скульптора, він не стане видатною скульптурою, поки в метал не вкладено досвід і знання конструктора, він не стане літаком або ракетою, навіть наше існування стало можливим тільки після реалізації генія творця. Тому, до питання виробництва наших виробів ми підходимо з душею і підбираємо тільки майстрів своєї справи.

Довгий час військовий одяг і спорядження поліпшувалися і удосконалювалися, ставали зручнішими і універсальнішими.

Сьогодні Ви тримаєте кульмінацію багатовікового розвитку.