Тактичні активні навушники EARMOR

Тактичні активні навушники EARMOR

У 2017 році ТМ «А.Т.А.К.А.» отримала статус офіційного дистриб'ютора на території України від китайської компанії «OPSMEN» та торгової марки «EARMOR».
Перша українська презентація відбулася під час проведення міжнародної виставки «Зброя та безпека 2017»
активні навушники ТМ «EARMOR» були представлені на стенді моделями:

  • стрілецькі навушники для мисливців і спортсменів моделі M-31
  • тактичні активні навушники з можливістю підключення радіостанції М-32
  • тактичні навушники M-32H з кріпленнями на кевларовий шолом типу FAST HELM OPS-CORE (а також на вітчизняні шоломи типу ТОР і ТОР-Д)

 

Додатково були показані тактичні ліхтарі і аксесуари «OPSMEN». Стенд ТМ «А.Т.А.К.А.» відвідали сотні людей. Практично всі відвідувачі відзначили високу якість виготовлення, високі технічні характеристики і доступність цін активних навушників EARMOR.
Наступні місяці наші співробітники за підтримки волонтерів та представників силових відомств України, активно тестували активні навушники EARMOR в різних умовах експлуатації. Практично всі моделі були передані для тестової експлуатації в Національну Гвардію України, в зону проведення АТО, незалежним експертам спортивних стрілецьких асоціацій і т.д.
Як ми і очікували, продукція EARMOR була високо оцінена експертами за якістю звуку, роботі електроніки на придушення гучних звуків, пострілів різної зброї і т.д. Дуже багато оцінили простоту та зручність включення і регулювання звуку навіть в стрілецьких рукавичках. Навушники були випробувані з різними радіостанціями і показали відмінну якість звуку при роботі на полі бою. Військові залишилися дуже задоволені влагостійкою конструкцією і наявністю MIL стандартів. Розвідники приємно відгукнулися про м'якість оголовья і можливості довго не знімати навушники без дискомфорту для органів слуху. Відзначили загальну низьку втому при тривалій експлуатації, навіть в порівнянні з іменитими європейськими брендами.

ТМ «А.Т.А.К.А.» пропонує досить широкий модельний ряд і різні кольори для активних навушників. Продукція доступна до замовлення в чорному кольорі (TACTICAL BLACK - BLC), олива (FOLIAGE GREEN - OLV), койот (COYOTE - COY). А для особливо гламурних стрільців можна виконати замовлення навіть в рожевому кольорі.
Ознайомитися з модельним рядом активних навушників EARMOR можна за посиланням
Або в новому виставковому залі ТМ «А.Т.А.К.А.» за адресою:
Київ, ул.Кирилівська, 160 корпус Б, офіс 304.
Замовити продукцію можна і через електронну пошту: zakaz@attack.kiev.ua