Контакты

 

 

 

Центральный офіс та виставковий зал ТМ "А.Т.А.К.А."

ПРИДБАТИ ТОВАР САМОСТІЙНО

м.Київ, вул.Кирилівська, 160. Корпус Б. оф.: 304.

Вхід в офісний центр розташован в вестибюлі супермаркету "Мій Ашан". Ми зустрінемо Вас.

(067) 403-16-46 Михайло

(067) 930-57-72 Людмила

(050) 635-47-85 Кирилл

Також на ці номери доступні Viber та  Messenger для предзамовлення товару дистанційно

E-mail: zakaz@attack.kiev.ua

Час роботи виставкового залу та офісу:

ПН-ПТ: з 9-00 до 18-00 без перерви (після 18-00 за домовленістю)

СБ: За попередньою домовленістю

НД: Не працюємо

ЗАМОВИТИ ТОВАР ДИСТАНЦІЙНО можна внизу цієї сторінки

 

Умови доставки по території України

Ми можемо доставити необхідний Вам товар в будь-яку точку України. Назвіть зручного Вам транспортного оператора. Найбільш часто ми використовуємо таких операторів як «Нова пошта», «Автолюкс», «Нічний експрес», «Інтайм», «Гюнсел», «САТ».

Передача замовленого товару здійснюється після отримання передоплати. Перед відправкою вантажу (або на момент замовлення товару) Вам необхідно повідомити деякі дані. А саме:

1. Контактна особа при отриманні товару (П.І.Б.);

2. Контактний телефон одержувача або інший спосіб зв'язку;

3. Місто доставки і номер складу зручного транспортного оператора.

4. Номер вашого замовлення (повідомляється Вам перед оплатою)

Якщо оплачений Вами товар є в наявності на складі, відправка здійснюється не пізніше, ніж у триденний термін після отримання передоплати. Якщо специфіка відвантажуємого Вам товару вимагає часовий термін на його виготовлення або модернізацію існуючих зразків, то термін і дата відвантаження буде узгоджена з Вами виходячи з цих умов.

Після відправки Товару, наші співробітники зв'язуються з одержувачем і передають номер транспортної декларації.

Увага!!! Поставка товару здійснюється на умовах транспортного оператора і за рахунок покупця або його контактної особи.

Постачальник (ТМ «A.T.A.K.A.») не несе відповідальності за збереження вантажу в разі неправильно зазначених покупцем або його контактною особою міста відправки або інших даних, які мають значення для отримання покупцем вантажу.

Постачальник (ТМ «A.T.A.K.A.») не несе відповідальності в разі псування або втрати товару, що відправляється після передачі замовлення транспортному оператору, а покупцеві або його контактної особи номера транспортної декларації перевізника.

Відправлення першого замовлення післяплатою НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ!

У разі махінацій і "ознайомлень" з товарами за допомогою післяплати, недобросовісний замовник потрапляє в "чорний список" і відвантаження на його адресу більше НЕ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ до погашення заборгованості за попередні пересилання товару.

Гарантії якості

Всі придбані Вами товари в новому стані мають гарантію для експлуатації в нормальних умовах - 2 місяці. Товари, які отримали пошкодження в результаті неправильної експлуатації або з порушеннями правил догляду за товаром, поверненню або обміну не підлягають.

УВАГА! Товари, що продаються з тривалого складського зберігання (наприклад, казанки, фляги або костюми виробництва СРСР, інші подібні товари) можуть мати незначні пошкодження і сліди тривалого перебування на складі (дрібні подряпини, потертості, вигоряння кольору, незначні вм'ятини і т.д.) , проте це не відбивається на їх функціональних якостях. Товари з позначкою «б/у» (вживані) або «розпродаж» / «знижка» не мають гарантії якості і не підлягають ні обміну, ні поверненню.

Обмін і повернення товару

Обміну та поверненню підлягають тільки нові товари, в яких був виявлений виробничий брак протягом 14 днів з моменту придбання товару. Письмова заявка на обмін або повернення товару повинна бути зроблена покупцем протягом 14 днів з моменту придбання товару, а товар повернено продавцю. Заявки, прийняті в терміни, які перевищують вище згадані, не розглядаються. Після цього проводиться заміна або приймання товару, що повертається. Терміни заміни товару, при відсутності на складі аналогічного товару належної якості, обумовлюються з покупцем окремо.

ЗАМОВИТИ ТОВАР

Якщо бажаєте замовити товар, проконсультуватися, або у Вас є побажання, чи зауваження до якості нашої продукції, або Ви хочете поділитися цікавою інформацією з тематики наших товарів, то для зв'язку з нами Ви можете скористатися нижченаведеними полями.

Також можете залишити контактний номер, та ми Вам зателефонуємо.

CAPTCHA
Введите буквы и числа, изображенные на картинке
Image CAPTCHA
Enter the characters (without spaces) shown in the image.