Выбираем камуфляж

Однотонные варианты исполнения
Видимые различия между бюджетными и брендовыми тканями
Изделия в камуфляже ММ14 для ВСУ МОУ
В ассортименте пока только два паттерна линейки MULTICAM
Ассортимент камуфляжей A-TACS постоянно расширяется
Камуфляж PenCott из ткани CORDURA 500D от HD
Автоматные ремни в разных вариантах исполнения
Подсумки аптечек в разных вариантах исполнения
MADE IN UKRAINE

Торговая марка "А.Т.А.К.А." одна з немногих на ринку військової та тактичної екіпировки, яка використовує дуже широкий асортимент однотонних і камуфлюючих розцветок самих сучасних виробників для виробництва продукції.

На сьогоднішній момент це більше 12-ти варіантів розфарбовування та камуфляжу, серед яких оригінальні брендові камуфляжі MULTICAM, A-TACS, PenCott. І список цей постійно розширюється.

В залежності від використовуваних тканей і фурнітури, всі підсумки та тактичне зв'язок ТМ "А.Т.А.К.А." розділяються на кілька цінових категорій.

ВАЖНО! продукція ТМ «А.Т.А.К.А.» не відшивається з тканей на основі полівінілхлориду ПВХ (ПВХ) із-за її недовговічності. Навіть, незважаючи на дешеві одержувані вироби.

Варіант виконання "ОДНОТОН" - сама доступна з можливих цінових категорій. У ній застосовуються зносостійкі одноколірні тканини (койот, олива, чорна, хакі і т.д.) на основі поліестеру (PE) з пропиткою поліуретану (PU). Ременні та окантовочні ленти на основі поліестеру (PE) підбираються в тон вироби. Високопрочна фурнітура "2М" (Італія) на основі ацеталу зарекомендовала себе як надійна і довговічна.

Варіант виконання "КАМУФЛЯЖ" - застосовуються зносостійкі камуфловані тканини китайського або корейського виробництва на основі поліестеру (PE) або нейлону (NY) з пропиткою поліуретану (PU). Камуфлированные тканини дорожнього однотонних, тому і вироби з них отримують трохи дороже. Тем не менше, вони залишаються в бюджетній категорії. У нових поставках (з 2014 року) багато тканин отримали NIR пропитку (не світяться в ПНВ). Ременні та окантові ленти на основі поліаміду (нейлону) також підбираються в тон виробів і схвалені для застосування в снаряженні ВСУ МОУ. Високопрочна фурнітура "2М" (Італія) на основі ацетала впевнено пройшла випробування в зоні АТО.

ВАЖНО! Деякі з використовуваних у цій категорії камуфлованих тканей повторюються або дуже схожі на брендові камуфляжі, такі як MULTICAM, A-TACS або PenCott, хоча таковими на самому сайті не є. Тим не менше, виробники тканини внесли в них зміни за кольором, рисунком або складом, які відрізняються їх від оригіналу. Постачальники тканей офіційно замовили, привезли, растаможили і законно продають цю ткань на території України, що ограждає наш колектив від порушень авторських прав або виробництва піратської продукції. Ми завжди можемо проконсультувати наших клієнтів у чому принципіальні особливості та не надаємо продукцію без четкого поняття клієнта, товари якої категорії він отримує.

Варіант виконання "ЭЛИТ" - Самая оптимальна цінова категорія, в якій совмещени ціна/качество/надёжность і довговічність товару. Применяються найякісніші та дорогі брендові тканини та фурнітура однотонного чи камуфлірованого виконання. Ткани CORDURA різної щільності, ременні та окантовочні ленти американського виробництва від компанії Texcel Ind. Всі шви значно зміцнені, відповідальні узли усилюються "закріпками" на спеціальному обладнанні. Високопрочна фурнітура «2М» (Італія) або «WJ» (Південна Корея) на основі ацеталу може застосовуватися на вибір. Продукція відповідає військовим стандартам MIL-SPEC і не світиться в ПНВ (заводська пропитка NIR для тканей і ременных лент).

Варіант виконання "ПРЕМІУМ" - Самая дорогостоящая категорія товару, призначена для виключно важких умов експлуатації. Применяються найякісніші та дорогі брендові тканини та фурнітура однотонного чи камуфлірованого виконання. Ткані CORDURA різної щільності, камуфльовані плетєні ременні стропи MURDOCK і камуфльовані друковані окантові ленти Texcel Ind. американского виробництва. У камуфлірованих изделиях застосовується камуфлірована текстильна липучка VELCRO американского виробництва. Перечень застосовуваної високопрохідної полімерної фурнітури значно розширений і поміж виробів «2М» і «WJ» можуть комплектуватися фастексами американського виробництва стандартів MIL-SPEC для торгових марок «ITW NEXUS» або «DuraFlex» на вибір заказчика. Вся продукція (включаюча пластикову фурнітуру) відповідає стандартам MIL-SPEC і не світиться в ПНВ (заводська пропитка NIR для тканей, липучек, ремних лент і пластикової фурнітури). Гарантійний термін професійної експлуатації виробів досягає не менше 3-х років.

Ми твёрдо впевнені, що в асортименті продукції ТМ «А.Т.А.К.А.» кожен зможе вибрати для себе відповідну категорію вихідних даних із родової служби, інтенсивності навантажень, любви до того чи іншого камуфляжу, фінансових можливостей.

Ми переконані в якості та належності наших виробів і спокійно конкуруємо з іменитими зарубіжними брендами на вітчизняному та світовому ринку не тільки ціною, але і продуманністю та зручністю виробів. Продукція ТМ «А.Т.А.К.А.» хоча тільки починає осваивать зарубіжні ринки, тим не менше, вона вже поставляється за рубеж у країни Балтиї, Германію, Австрію, Іспанію, Португалію та США.

Ми не зупинимся на досягнутому і докажем усьому світу, що надруковане на кожній бірці ТМ "А.Т.А.К.А." 

"Made in UKRAINE"