"ПРОВОКАТОР" від Майдану до АТО

Маска флісова універсальна для екстремальної холодної погоди (Fleece Mask Extreme Cold Weather) моделі "ПРОВОКАТОР" призначена для захисту обличчя та голови військовослужбовців під час виконання ними військових завдань при низьких температурах.

Маска складається з капюшона і тубуса зшитими в один виріб. Для зручності носіння і регулювання передбачені еластичні стропи (шок-корд) з фіксаторами.

Універсальність виробу досягається різними варіантами його застосування: Капюшон, маска-балаклава, маска з відворотом, напівмаска, захист горловини і т.д. Можуть бути отримані й інші варіанти застосування. Наприклад, дівчата можуть носити таку маску так само як шапка, а флісовий тубус ховає довге волосся.

Флісова маска «ПРОВОКАТОР» виробляється з 2012 року і завоювала свою популярність в чорному кольорі за часів революційних подій Майдану, а в інших кольорах в реальних умовах експлуатації в зоні проведення АТО.

Неодноразово були відзначені більш високий рівень комфорту в порівнянні з флісовою шапкою при використанні маски в холодну і вітряну погоду, або при пересуванні «на броні». Маска чудово захищає горловину, щоки, обличчя і голову людини від обвітрювання і обмороження. При цьому отвір лицьової частини маски дозволяє в будь-який момент протягнути капюшон через голову. А в положенні «маска - балаклава» досягається подвійне перекриття області вух і щік. Маска «ПРОВОКАТОР» зручна при носінні з касками різних моделей практично будь-якого виробника.