ПН-ПТ:12-00-18-00
СБ-НД: За домовл.

Про нас

Ми створили торгову марку "А.Т.А.К.А" для реалізації програми «Армійський Тактичний Альтернативний Комплект Аксесуарів» із забезпечення сучасним якісним екіпіруванням українського виробництва наших воїнів нинішнього неспокійного віку.

Ми розробляємо та впроваджуємо у виробництво одяг, спорядження та тактичне екіпірування, які не поступаються за своїми характеристиками найсучаснішим зарубіжним зразкам даної продукції. Вони надійні та зручні у використанні, виконані із сучасних легких та міцних матеріалів.

Концепції наших виробів допомагають розробляти люди, які не з чуток знають про всі складнощі та небезпеки військової служби, як на території нашої країни, так і за її межами. Ми будемо раді знайомству з такими людьми і в майбутньому, щоб йти разом до наміченої мети. Ми завжди відкриті до діалогу та готові вислухати Ваші побажання.

Ми розуміємо, що від якості наших виробів може залежати як комфорт бійця, а й його життя. Тому ми ретельно відбираємо матеріали, фурнітуру та комплектуючі для наших виробів. Проводимо випробування запропонованих зразків як на етапі закупівлі елементів, так і при дослідній експлуатації. Вибіркові перевірки відбуваються й серійні партії.

Ми не будуємо райдужних ілюзій та розуміємо необхідність важкої щоденної роботи та постійного самовдосконалення. У 2009 році ми почали з малого, але одразу поставили великі цілі. І йдемо до їхньої реалізації. Кому з нами дорогою – приєднуйтесь.

Наше виробництво:

Ми розуміємо, що хороші речі можна робити лише з хороших та добірних матеріалів. Тому ми підбираємо перевірених і постачальників, що зарекомендували себе, не тільки з нашої країни, але й інших країн. Ми співпрацюємо з відомими підприємствами України, Німеччини, Португалії, Китаю, Сполучених Штатів та ін.

Але в більшості випадків однієї якості комплектуючих мало, щоб вийшла чудова річ. У неї потрібно вкласти іскру. Поки в камінь не вкладена душа і майстерність скульптора, він не стане видатною скульптурою, поки в метал не вкладено досвід та знання конструктора, він не стане літаком або ракетою, навіть наше існування стало можливим лише після реалізації генія творця. Тому до питання виробництва наших виробів ми підходимо з душею і підбираємо тільки майстрів своєї справи. Сучасні високотехнологічні товари потребують професійного підходу та знань у багатьох галузях. Тому у виробництві товарів ТМ "А.Т.А.К.А." ми не обмежується лише можливостями та досвідом своїх співробітників. Ми залучаємо до спільної роботи в команді досвідчених менеджерів, конструкторів, технологів, швачок, модельєрів, логістів, матеріалознавців та консультантів з різних суміжних компаній та підприємств.

Довгий час військовий одяг та спорядження покращувалися та вдосконалювалися, ставали зручнішими та універсальнішими.

Сьогодні у руках Ви тримаєте кульмінацію її багатовікового розвитку.

Бренд загартований роками війни!