ПН-ПТ:12-00-18-00
СБ-НД: За домовл.

Підсумок Аптечки "IFAK A2" SOF MULTICAM

  • Виробник: А.Т.А.К.А.
  • Модель: "IFAK A2" SOF MULTICAM
  • Наявність: Немає в наявності

1 250.00 грн.

 Підсумок « IFAK 2» від ТМ «А.Т.А.К.А.» характеризується зручною квадратною формою, плоским низькопрофільним силуетом, наявністю виносного модуля для медикаментів та можливістю кріплення додаткових підсумків на його передній поверхні. Ключовою особливістю підсумка є можливість кріплення підсумка у важкодоступних місцях, наприклад на попереку, та можливість вилучення вкладиша з медикаментами будь-якою зручною рукою (правою чи лівою). При цьому модуль виймається горизонтально у будь-який бік. Коли підсумок закріплений на спорядженні, наявність виносного модуля дозволяє впевнено оперувати медичним насиченням підсумку. Простота і продуманість результату забезпечує його надійність і доступну ціну в балансі з вивіреною функціональністю.

Підсумок можна комплектувати як за стандартом країн НАТО відповідно до викладки підсумка IFAK та IFAK 2, так і вітчизняними комплектами. У тому числі й самостійного заповнення. Підсумок дозволяє розміщення налбуфіна у виробничій упаковці.

Так само підсумок можна використовувати не тільки як аптечку, але і як утилітарний підсумок, або підсумок під інструмент, особисті засоби гігієни, EDC підсумка і т.д.

Виробник: ТМ "А.Т.А.К.А." (Україна)

 

Варіант виконання "SOF"

MILSPEC 500d CORDURA MULTICAM виробництва США з NIR просоченням

Стропи - MURDOCK MULTICAM USA 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Підсумок Аптечки "IFAK A2" SOF MULTICAM

Доставка

По всій країні

На зв`язку 24/7

У вас виникли питання? Ми завжди на зв'язку!

Гарантія якості

Сертифікований товар

Ціни

Найдоступніші