ПН-ПТ:12-00-18-00
СБ-НД: За домовл.

Шолом балістичний (ДАНІЯ) ACH NIJ IIA OD GREEN

Шолом балістичний (ДАНІЯ) ACH NIJ IIA OD GREEN
  • Модель: (ДАНІЯ) ACH NIJ IIA OD GREEN
  • Наявність: В наявності

22 000.00 грн.

Захисні балістичні та тактичні шоломи створені з урахуванням потреб та розраховані на те, щор протистояти деяким з напотужніших у світі загроз повязаних з ручною вогнепальною зороєю
компанія Protection Group Danmark ретельно протестувала їх, це все з урахуванням того, щоб Ваша голова залишилася щіла і неушкоджена. Шоломи забезпечують більший захист, ніж звичайний стандарт | 0106.01, оскільки вони випробувані проти .44 MAGNUM та 357 Sig. Вони забезпечують захист V50 від уламків та шрапнелі зі швидкістю до 700 м/с, оскільки балістичні шоломи тестуються відповідно до стандарту STANAG2920. Шоломи зменшують ушкоджуючий удар у голову та шию і захищають від найсучасніших пістолетів завдяки передовій балістичній арамідній структурі. Все це може воятувати вам життя.
Крім гого, що шоломи надійно захищають вашу голову, вони забезпечують стійкість до екстремальних температур, вогню, води, вологи та ультрафіолетового випромінювання.

У балістичних шоломах використовується найкраще у своїй справі високоефективне штучне арамідне волокно кевлар, яке виробляється провідним європейським виробником куленепробивних матеріалів Dupont. Воно так само добре, як і відомий Арамід Twaron від Teijin.


Характеристики:
Клас захисту: NIJ IIIA
Konio: OD Green
• Bara: 1.46 кг (розмір XL), 1.39 кг (розмір L)
• Розмірна сітка: М (52 - 55 см). L (56 - 59 (м). XL (60 - 64 см).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Доставка

По всій країні

На зв`язку 24/7

У вас виникли питання? Ми завжди на зв'язку!

Гарантія якості

Сертифікований товар

Ціни

Найдоступніші