ПН-ПТ:12-00-18-00
СБ-НД: За домовл.

А.Т.А.К.А. Кавер на універсальний кевларовий шолом Койот

  • Виробник: А.Т.А.К.А.
  • Модель: Універсальний койот
  • Наявність: В наявності

300.00 грн.

Кавер на універсальний кевларовий шолом. Призначений для укриття практично всіх сучасних військових касок та шоломів вітчизняного та зарубіжного виробництва (або їх реплік) камуфльованим захисним забарвленням у тон та колір основної уніформи. Захищає покриття каски від подряпин та усуває блиск та відблиски від сонця. Простий у використанні та не створює перешкод при використанні приладів нічного бачення, гарнітур радіостанцій чи інших елементів одяганих на каску чи голову бійця.

Більш того, за рахунок застосування комплекту кріплення додаткового маскування у вигляді петель і отворів, дозволяє впевнено маскувати округлу форму шолома, закріплюючи на ньому навколишню рослинність (гілочки, траву, листочки) або штучні маскувальні комплекти (штатні маскувальні сітки або маскувальні накидки по типу «Багбер »).

Набір полів велкро для кріплення шевронів та ідентифікаторів дозволяє використовувати системи розпізнавання «свій-чужий», маркери групи крові, прапори, емблеми підрозділу, «котяче око» для роботи вночі та в умовах поганої видимості.

У тильній частині каверу передбачено отвори для виходу петель кріплення тактичних окулярів. Петлі передбачені і під 3-х точкові підвіси касок (типу "Шуберт 826" або 4-х точкові підвіси (типу ACH/MICH)).

Кавер виконаний з тканини, армованої за технологією «ріп-стоп», що збільшує міцність тканини на розрив і не дозволяє випадковим поривам та порізам збільшуватись далі армованих ниток.

Кріплення на касці здійснюється лише шляхом утяжки шнура по периметру. Використовуваний синтетичний шнур дозволяє щільно затягувати кавер за розміром каски і не грубіє на морозі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: кавер на шолом, кавер на універсальний шолом, універсальний кавер, кавер койот,

Доставка

По всій країні

На зв`язку 24/7

У вас виникли питання? Ми завжди на зв'язку!

Гарантія якості

Сертифікований товар

Ціни

Найдоступніші