ПН-ПТ:12-00-18-00
СБ-НД: За домовл.

А.Т.А.К.А. Модульна вантажна панель (MCP) SOF MULTICAM

  • Виробник: А.Т.А.К.А.
  • Модель: Modular Cargo Panel (MCP) SOF MULTICAM
  • Наявність: В наявності

1 880.00 грн.

Модульна вантажна панель Modular Cargo Panel (MCP) призначена для кріплення на рюкзаки або вантажні сумки додаткових вантажів таких як намети, спальні мішки, килимки, мотузки, шоломи та каски під час переходів, стійки наметів, штативи тощо, компресійної обтяжки. підсумків, чохлів тощо.

Комплект складається з безпосередньо самої панелі та комплекту швартувальної фурнітури, який забезпечує найширший варіант можливих кріплень. Зовнішній бік панелі обладнаний MOLLE/PALS інтерфейсом, для кріплення додаткових підсумків та спорядження. Внутрішня сторона складається з двох кишень із застібкою на блискавку. Ремені регулюються в широкому діапазоні, швидко і легко підганятися до спорядження, кріпляться до строп MOLLE інтерфейсів або швартувальних вузлів (D-півкільцям, 2х або 3х пряжкам, фастекс і т.д.).

Панель рекомендована для застосування з усіма видами вантажних сумок, рюкзаків, чохлів, компресійних мішків тощо. Вантажна панель сумісна з рюкзаками "Волонтер" , "Медик" , "Експедитор" , "Кочівник" від ТМ "А.Т.А.К.А." і дозволяє значно збільшити їх корисний об'єм. Універсальна довжина ременів та комбінування фурнітури дозволяє застосування модульної панелі практично для будь-якого завдання.

Так само можливе і нестандартне застосування елементів комплекту, наприклад, короткі ремені з фастекс можуть використовуватися для тимчасового утримання довгоствольної зброї в похідному положенні або закріплення зброї при десантуванні або переправах.

Комплект виготовляється з тканин на основі поліестеру (PE) або нейлону (NY) та поліамідної стропи шириною 25 мм у трьох кольорах для максимального підганяння під колір основного спорядження: чорний, зелений (олива, хакі), коричневий (койот). Варіант виробництва "MILSPEC" відноситься до "Преміум" сегменту продукції та виробляється з високоміцної брендової тканини CORDURA та ремінних строп MURDOCK .

Високоміцна пластикова фурнітура на основі ацеталу від бренду Woodjin Plastics (WJ) забезпечує необхідну надійність.

Виробник: ТМ "А.Т.А.К.А." (Україна)

 

Варіант виконання "MILSPEC" (CORDURA-MILSPEC-PU-DWR-NIR)

Брендова тканина CORDURA 500D NIR USA MilSpec

тканина (NY), просочення (PU, NIR, DWR), липучка "VELCRO" (USA),

Стропи MOLLE (PALS) виконані з ремінної стрічки MURDOCK NIR USA MilSpec у колір виробу

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: А.Т.А.К.А. Модульна вантажна панель (MCP) SOF MULTICAM