ПН-ПТ:12-00-18-00
СБ-НД: За домовл.

А.Т.А.К.А. Пояс вантажний модульний "ВОЇН" SOF MULTICAM

  • Виробник: А.Т.А.К.А.
  • Модель: Пояс вантажний модульний "ВОЇН" MULTICAM
  • Наявність: В наявності

3 700.00 грн.

Просто і швидко регулюється по тілу навіть у процесі експлуатації, тобто. не тільки на базі, а й за тривалого маршу, при зміні верхнього одягу (наприклад, при вдяганні теплих комплектів одягу при різкій зміні температури).

Вантажний модульний пояс «Воїн» може спільно використовуватися з різними плечовими брителями та підтяжками (під бронежилет), або плечовими панелями (у складі РПС) під 3, 4, 6 і більше точок кріплення. При цьому навантаження від ваги спорядження та бойового завантаження рівномірно розподіляється на плечі та поперек, що дозволяє переносити БК протягом тривалого часу. Цьому сприяє зручна та легко доступна система регулювання ременя, вбудований комплект анатомічних подушок, та загальне ергономічне компонування виробу.

Пояс чудово підходить бійцям із травмами спини. Широка подушка значною мірою знімає навантаження з попереку.

У разі потреби (поранення, падіння у воду тощо) пояс можна скинути протягом декількох секунд.

На початок 2015 року ми провели значне оновлення цього сегмента спорядження. На відміну від найближчих моделей вітчизняних та імпортних конкурентів, нова модель модульного поясу «ВОЇН» постачається в комплекті з внутрішнім наповнювачем та поясом охоплення талії шириною 5 см. Останній пофарбований у колір основного виробу і може за необхідності використовуватись окремо від модульного вантажного поясу, наприклад, як пістолетний або тактичний ремень, що робить цей комплект дуже універсальним.

Подушка вантажного поясу «ВОЇН» скомпонована так, що може бути доукомплектована кевларовим пакетом, який сприятиме збільшенню площі захисту бійця. Кевларовий протиосколковий пакет (в комплект поставки не входить і виробляється на замовлення) вставляється всередину пояса через спеціальне вікно в центральній частині пояса і не піддається інтенсивному впливу при експлуатації.

Кількість вантажних слотів MOLLE у новій моделі збільшена для найкращого кріплення сухарних сумок та вантажних підсумків та повної взаємодії з підсумками та кобурами різних виробників. У тому числі, в цій моделі була передбачена можливість кріплення панелей на стегнах всіх типів (у тому числі і на одиночній широкій стропі) за вантажний пояс без залучення слотів MOLLE. Таке кріплення найбільш надійне і практичне, дозволяє кріпити платформи не знімаючи вже навішені підсумки.

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Доставка

По всій країні

На зв`язку 24/7

У вас виникли питання? Ми завжди на зв'язку!

Гарантія якості

Сертифікований товар

Ціни

Найдоступніші