ПН-ПТ:12-00-18-00
СБ-НД: За домовл.

А.Т.А.К.А. Ремінь збройовий "WS-1" одноточковий SOF MULTICAM

  • Модель: "WS-1" SOF MULTICAM
  • Наявність: В наявності

900.00 грн.

Тактичний 1-точковий збройовий ремінь для основної зброї (пістолет-кулемет, автомат, карабін, гладкоствольна рушниця). Забезпечує певну перевагу порівняно зі штатним ременем при інтенсивних вогневих контактах, зміні зброї, патрулюванні, роботі на блок-постах та КПП, конвоюванні затриманих, нетривалих переходах. Дозволяє досить впевнене прицілювання при утриманні зброї однією рукою. У міських умовах дозволять швидко перекладати приклад зброї з одного плеча на інше.

Функція швидкого скидання зброї забезпечується міцними фастексами. Різний розмір фастекс обрано не випадково. 25мм для скидання лише зброї. 40мм для скидання зброї разом із ременем. Це дозволяє оператору не плутатися в діях і забезпечує роботу навпомацки навіть у повній темряві.

Ремінь поставляється у готовому для встановлення на зброю вигляді. Конструкція ременя забезпечує великий діапазон регулювань для припасування ременя під габарити оператора та його екіпірування. Можна одягати і через праве і через ліве плече за звичкою та зручністю користувача.

Кріплення ременя до зброї проводиться за шийку прикладу АК типу, охопленням телескопічної трубки прикладів М-серії або за встановлені в цьому місці антабки зброї. Петля кріплення дозволяє доповнювати ремінь та іншою фурнітурою, яка купується окремо на вибір користувача: QD антабки, HK антабки, карабіни MAGPUL тощо.

Фурнітура: високоміцна пластикова фурнітура "WJ" (Південна Корея)

Варіант виконання "MILSPEC"

Використовуються камуфльовані стропи військового стандарту MILSPEC американського виробництва від компанії MURDOCK з ІЧ-просоченням (NIR)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: А.Т.А.К.А. Ремінь збройовий "WS-1" одноточковий SOF MULTICAM

Доставка

По всій країні

На зв`язку 24/7

У вас виникли питання? Ми завжди на зв'язку!

Гарантія якості

Сертифікований товар

Ціни

Найдоступніші