ПН-ПТ:12-00-18-00
СБ-НД: За домовл.

А.Т.А.К.А. РПС "Сектор-M2" COYOTE

  • Виробник: А.Т.А.К.А.
  • Модель: "Сектор-M2" COYOTE
  • Наявність: В наявності

1 900.00 грн.

Ремінно-плечова система  «СЕКТОР-М2» розроблена як гібридна модель, що поєднує в собі модернізовану ремінно-поясну частину від РПС «Сектор-1» та модернізовану модульну плечову панель від РПС «Стрілок-М2» .

Модернізації торкнулися лише деякі елементи конструкції, що дозволяють ще швидше одягати та регулювати РПС. Так, наприклад, у новій моделі регулювання поясу здійснюється через 3-х щілинні пряжки, що дозволяє зволікати з поясом РПС до потрібного розміру, практично в один рух. Цьому сприяє використання нової високоміцної фурнітури "WoodJin" виробництва Південної Кореї.

Новими з'явилися і вузли кріплення плечової панелі до пояса.

Тепер кріплення та регулювання довжини відбуваються ще швидше . А при знятті чи приєднанні немає необхідності щоразу розбирати чи збирати всю систему і щоразу регулювати довжини ременів. Просто відстебнути і просто приєднати .

 

Варіант виконання "ТАКТИК"

Одноколірна або камуфльована високоміцна тканина на основі нейлону з поліуретановим просоченням, ремінні поліамідні (нейлонові) стропи MOLLE, об'ємно-вентильована сітка (3D-mesh) на внутрішній стороні виробу, високоміцна пластикова фурнітура в тон основного кольору виробу.

Використання плечової панелі значно покращує модульні можливості РПС.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: А.Т.А.К.А. РПС "Сектор-M2" COYOTE