ПН-ПТ:12-00-18-00
СБ-НД: За домовл.

А.Т.А.К.А. Збройовий ремінь"WS-3" трьохточковий COYOTE

А.Т.А.К.А. Збройовий ремінь"WS-3" трьохточковий COYOTE
  • Виробник: А.Т.А.К.А.
  • Модель: "WS-3" Coyote
  • Наявність: Немає в наявності

665.00 грн.

Тактичний 3-точковий збройовий ремінь для довгоствольної зброї (кулемет, автомат, карабін, гладкоствольна рушниця). Забезпечує певну перевагу порівняно зі штатним ременем при інтенсивних вогневих контактах, зміні зброї, патрулюванні, роботі на блок-постах та КПП, конвоюванні затриманих, тривалих рейдових переходах. Дозволяє впевнене прицілювання при утриманні зброї однією рукою. У міських умовах дозволять швидко перекладати приклад зброї з одного плеча на інше. Достатньо розкрити передній фастекс 25 мм і перекласти приклад на інше плече. Функція швидкого скидання зброї забезпечується високоміцним фастексом 40 мм. Різний розмір фастекс обрано не випадково. Це дозволяє оператору не плутатися в діях і забезпечує роботу навпомацки навіть у повній темряві.

Ремінь поставляється у готовому для встановлення на зброю вигляді. Конструкція ременя забезпечує великий діапазон регулювань для припасування ременя під габарити оператора та його екіпірування, а також можливість перенесення зброї на спині «по біатлонному».

Кріплення до передньої антабки проводиться без залізного карабіна, що виключає демаскуючий брязкіт і дзвін. Ремінна стрічка пропускається петлею через передню антабку зброї та фіксується пластиковою пряжкою. Якщо застосовуються швидкознімні антабки (наприклад, QD-антабки) або модульні антабки для планок пікаттіні, то ремінна стропа пропускається через вушко необхідної антабки. Кріплення передньої антабки сумісне з усіма сучасними збройовими антабками карабінів (Magpul Paraclip, ITW Nexus C.L.A.S.H. Hook, M.A.S.H. Hook, QD-антабки).

Заднє кріплення може здійснюватися подвійно на вибір користувача. Використовуючи ремінні адаптори, що входять до комплекту, можна застосувати фіксацію за шийку приклада або фіксацію за основу прикладу. Обидва ці варіанти підходять для більшості штатних складних та стаціонарних прикладів або направляючих трубок телескопічних прикладів М-серії, які останнім часом особливо популярні.

За бажання використання збройових карабінів і на задній точці (для досягнення варіанта від'єднання зброї не знімаючи ременя з тіла), ремінець адаптора з'єднує вушко карабіна і рухому 40 мм пряжку ременя.

Фурнітура: високоміцна пластикова фурнітура "2М" (Італія) або "WJ" (Південна Корея)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Збройовий ремінь, трьохточка, койот ремінь, збройовий ремінь атака,

Доставка

По всій країні

На зв`язку 24/7

У вас виникли питання? Ми завжди на зв'язку!

Гарантія якості

Сертифікований товар

Ціни

Найдоступніші